Kurumsal

about-1
about-shape
about-shape
Şirketimiz Hakkında

Bİ'TIKLA'da biz...

Müşteri odaklı çalışmaktan ekip olarak keyif alıyoruz. Bu nedenle işimizi severek yapıyoruz.

Müşterilerimizin, konusunda deneyimli müşteri temsilcilerimizin doğru yönlendirmeleriyle ihtiyaç duydukları poliçeye en kolay şekilde ulaşmasını amaçlıyoruz. Çünkü hayatın içinde, her türlü alanda gerçekleşebilecek olumsuz koşulların, müşterilerimizin günlük hayatını sekteye uğratmasını istemiyoruz. Hayat kalitenizin olmazsa olmazlarından olan sigorta hizmeti, yarınınızı bugünden güvence altınıza almanıza imkan sağlar.

  • about-icon

    Bi'Tıkla Sigorta sigortacılık sektöründe İzmir’de 18 yıldır faaliyet gösteren Sigorta Acentesidir. Tek faaliyeti sigortacılık olan bitıkla sigorta Hem online hem de geleneksel sigortacılık anlayışıyla siz sigortalılarımıza daima doğru hizmeti verme politikası ile ilerlemektedir. SEGEM belgeli sigorta danışmanları, Hasar danışmanları, Uzman hemşireler, BES lisanslı finansal danışmanlar, Tarım sigortaları uzmanları ve Mühendis kadrosuyla Branşlarında uzmanlaşmış Profesyoneller sizlere hizmet vermektedir.

phone-call
Uzmanlarımızı Arayın (+90) 850 888 1008
image
Hizmetlerimiz

Aradığın Sigorta Bİ'TIKLA'da

Tüm Ürünler
recruitment1
recruitment1
Kariyer

Bİ'TIKLA'da Kariyer Fırsatı

...

  • about-icon ...
  • about-icon ...
  • about-icon ...
Bize Ulaşın
recruitment2
Görüşleriniz

Müşterilerimiz Ne Diyor?

testimonials

İndirmeler

Kurumsal Logolar

Çerez Kullanım Politikası

Sitemizde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır